header_subtitle_3 Bağcılar Asansörlü Taşımacılık – KOÇ NAKLİYE
/ 6 Haziran 2020

Bağcılar Asansörlü Taşımacılık

Bağcılar Asansörlü Taşımacılık – Taşınmaya karar verdiniz ancak eşyalarınızın zarar görmesinden endişe duyuyorsanız Profesyonel  Nakliye Hizmeti veren bir ekip ile çalışmalısınız. Evinizin veya eşya taşınacak yeni evinizin üst katlarda olması, eşyalarınız için duyacağınız endişeyi daha da artırmaktadır. Çünkü taşınma sırasında üst katlara taşınacak eşyaların çizilmesi, ezilmesi, kırılması gibi riskleri daha fazladır.Ev taşınması sırasında dikkat edilecekler konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için bu makalemize göz atabilirsiniz.

İstanbul’da Asansörlü Evden Eve Taşımacılık seçeneği ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. 17 kata kadar olan bağcılar evden eve taşımacılık hizmetini almak istediğinizde, uzmanlarımız evinizde ve binanın çevresinde keşif yaparak asansörlü taşıma gerçekleştirecek ve en uygun, en güvenli noktayı tespit edeceklerdir. Sonrasında ise uygun olan balkon veya pencere önünde kurulan sistem ile daha önceden paketlemesi yapılmış olan eşyalarınızı asansör yardımıyla evinize çıkaracaklar ve ev içerisindeki ekip arkadaşlarımız ise eşya yerleşimini, montajını ve düzenlemeyi sağlayacaklardır.

Koç Evden Eve Nakliyat ‘ta sizin için her zaman uygun bir çözüm bulunur. Bizimle iletişime geçin ve bu kaliteden faydalanmak için acele edin! Eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden ve büyük bir titizlik ve güvenlikle taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu konuda resmi yönetmelik kapsamındaki kriterlere göre firmamız gerekli önlemleri almıştır.

Koç Nakliye Youtube sayfamızdan Asansörlü taşımacılık hizmeti ile alakalı videolarımıza bakabilirsiniz.

koc-nakliye-asansörlü-tasima6

Ev Taşıma Asansörü Kiralama

Gelişen teknoloji ile birlikte Nakliye Sektörü de taşıma şekilleri gelişmiştir. Bunlardan bir tanesi ve hatta en önemlisi de Asansörlü Taşımacılık Hizmeti dir. Özel bir vinç sayesinde evinizin yada iş yerinizin balkon veya penceresinden gerçekleştirilmektedir. Asansörlü taşımacılık çok yüksek katlarda yapılan taşıma işlemlerinde ve asansör boşluğunun dar merdivenli mekanlar için oldukça elverişlidir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma işlemiyle eşyalarınızın taşınması ve yerleşimi daha kısa sürede tamamlanır.

Evden Eve Nakliye hizmetinde Taşıma Asansörü kiralama ilk zamanlarda fiyatlarının yüksek oluşu ve bu yüzden lüks görülmesi sebebiyle az sayıda insan tarafından kullanılsa da günümüzde lüks olmaktan çıkarılmış, bir çok insanın ve nakliyat firmasının tercih sebebi olmuştur.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en güvenilir nakliyat şirketleri arasında gösterilen Koç Nakliyat ile Asansörlü taşımacılık hizmetinden uygun fiyat ve ödeme seçenekeleri ile faydalanabilirsiniz. Sizin için en uygun seçeneği firmamız tarafından da talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Author:

Call Now ButtonŞimdi Ara
×

Merhaba!

Evden eve nakliye hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. info@kocnakliye.com

× Canlı Destek