header_subtitle_3 Evden Eve Nakliyat – KOÇ NAKLİYE

Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile taşınma öncesi uzman eğitimli personellerimiz nakliyat eşyalarınızı evinizde yerinde görmektedir. Sizinle beraber bir depolama ve evden eve nakliyat planı çıkarmaktadır. Nakliyat ücretlerimiz ve aşamaları hakkında mutabakata varıldıktan sonra her iki tarafın yararına olan bir evden eve nakliye sözleşmesi gerçekleştirilir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız Koç Nakliye İstanbul evden eve nakliyat ve Şehiriçi/Şehirlerarası Ev taşımacılığında sektörün öncü firmasıdır. Merkez olarak Bağcılar/İstanbul olan firmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Bize buradaki konumdan da ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/maps/s6RP1T65WugJK6Wn7

Koç Nakliye olarak Evden Eve Taşımacılığı işinde önceliğimiz Eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden taşınmasını sağlamaktır.

koc-evden-eve-nakliye

Peki Biz Evden Eve Taşıma Hizmetini Nasıl Yaparız?

Bu amaç ile Evden Eve Nakliye hizmetimizi sunarken kullandığımız araçlarımız tamamiyle Ev Taşımacılığı işi için uygun olarak tasarlanmış olan Kapalı Kasa Araçlardır. Yine Araçlarımızın içerisinde özel olarak yaptırdığımız Eşya sabitleme aparatları olup Eşya nakliyesi sırasında devrilmelere, kırılmalara karşı ilave bir önlem daha aldık.

Bahsettiğimiz gibi önceliğimiz eşyalarınız ve uzman eğitimli çalışanlarımız bu amaç ile Evden Eve Nakliye hizmetleri sunarken bir diğer ayrıcalığımız Asansörlü Vinç kullanmamız. Çok yüksek katlı bir binada iseniz Eşyalarınız daha kolay taşımak, Zarar vermemek Eşyalarınızı daha hızlı taşımak için Evden Eve Nakliye Hizmeti esnasında Asansör kullanmaktayız. Evinizin veya iş yerinizin balkonundan veya geniş hacimli bir penceresinden bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Şehirlerarası nakliye yapan firmaların arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Bunların bir kısmını sizin için derledik. Şehirlerarası Taşımacılık

Özel Nakliyat Paketleme Sistemi ile Eşyalarınız Güvende

Eşya taşıma sırasında hiçbir eşyanızı korma altına almadan harekete geçmiyoruz. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi herbir eşyanız Kalın Havalı Ambalaj malzemeleri ile özenle sarılıyor, paketleniyor ve kapalı kasa araçlara yükleniyor. Aynı şekilde yeni evinize de özel paketli halde çıkarılıyor. Kaliteli evden eve taşımacılık işinde, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ediyor, müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanıyoruz.

Bizden Fiyat teklifi Almak için buraya tıklayın. Sizi arayalım. Koç Nakliye firması güvencesi ile evinizi taşıyalım.

Interested in working with Logzee?

We don’t just manage suppliers, we micro-manage them. We have a consultative, personalized approach
Call Now ButtonŞimdi Ara
×

Merhaba!

Evden eve nakliye hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. info@kocnakliye.com

× Canlı Destek