header_subtitle_3 Koli Taşıma – KOÇ NAKLİYE

Koli Taşıma

Koli Taşıma işinde uzun yıllara dayanan geçmişi ve de tecrübesi ile Koç Nakliyat, sizlerin her zaman eşyalarınızı taşımaya hazır bir şekilde hizmet vermektedir. Koli taşıma alanında da faaliyet gösteren firmamız, mutlaka sizlerin eşyalarını garantili bir şekilde taşıyacaktır. Bundan dolayı da içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı firmamıza taşıtabilirsiniz.

istanbul evden eve nakliyat bağcılar

Eşyalarınızı her şekilde düzgün olarak ve itinalı taşıyan bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü şimdiye kadar yapmış olduğumuz nakliyat işlerinde evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliye ve koli paket eşya taşıma işlerinde kesinlikle hiç bir müşterimizi mağdur etmediğimizi özellikle belirtmek isteriz. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebileceğiniz gibi sonrasında her zaman yine yanınızda olacak bir firma ile çalışacağınızın bilincinde olmanızı da söylemek isteriz.

koc-nakliye-asansörlü-tasima3

Eşya Koli Taşıma Nakliyat Hizmeti İçin Geniş Araç Kapasitesi

Araçlarımız her türlü eşya taşıma işi için dizayn edilmiştir. İster koli taşıma ister parça eşya taşıma işi olsun. Bizim için farketmez. Bundan dolayı da eşyalarınızı türüne göre ayırmakta ve uygun araç ile taşımaktayız. Eşyalarınız araç içinde sabitlenerek hasar görmesi engellenir. %100 Müşteri Memnuniyeti bizim için birinci önceliktir. Araçların bakımı olarak da gereken ilgiyi ilgili personellerimiz göstermekte ve her şekilde araç bakımlarını ihmal etmeden yaptırmaktayız.

Interested in working with Logzee?

We don’t just manage suppliers, we micro-manage them. We have a consultative, personalized approach
Call Now ButtonŞimdi Ara
×

Merhaba!

Evden eve nakliye hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. info@kocnakliye.com

× Canlı Destek