header_subtitle_3 Asansörlü Nakliyat – KOÇ NAKLİYE

Asansörlü Nakliyat ile taşınmaya karar verdiniz ancak eşyalarınızın zarar görmesinden endişe duyuyorsanız Profesyonel  Nakliye Hizmeti veren bir ekip ile çalışmalısınız. Evinizin veya eşya taşınacak yeni evinizin üst katlarda olması, eşyalarınız için duyacağınız endişeyi daha da artırmaktadır. Çünkü taşınma sırasında üst katlara taşınacak eşyaların çizilmesi, ezilmesi, kırılması gibi riskleri daha fazladır.Ev taşınması sırasında dikkat edilecekler konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için bu makalemize göz atabilirsiniz.

Asansörlü nakliye hizmeti nasıl yapılır

İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmeti

İstanbul’da Asansörlü Evden Eve Taşımacılık seçeneği ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. 17 kata kadar olan evden eve taşımacılık hizmetini almak istediğinizde, uzmanlarımız evinizde ve binanın çevresinde keşif yaparak asansörlü taşıma gerçekleştirecek ve en uygun, en güvenli noktayı tespit edeceklerdir. Sonrasında ise uygun olan balkon veya pencere önünde kurulan sistem ile daha önceden paketlemesi yapılmış olan eşyalarınızı asansör yardımıyla evinize çıkaracaklar ve ev içerisindeki ekip arkadaşlarımız ise eşya yerleşimini, montajını ve düzenlemeyi sağlayacaklardır.

nakliye işlemi sonrası montaj ekibi

 

Koç Evden Eve Nakliyat ‘ta sizin için her zaman uygun bir çözüm bulunur. Bizimle iletişime geçin ve bu kaliteden faydalanmak için acele edin! Eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden ve büyük bir titizlik ve güvenlikle taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu konuda resmi yönetmelik kapsamındaki kriterlere göre firmamız gerekli önlemleri almıştır.

Koç Nakliye Youtube sayfamızdan Asansörlü taşımacılık hizmeti ile alakalı videolarımıza bakabilirsiniz.

 

Interested in working with Logzee?

We don’t just manage suppliers, we micro-manage them. We have a consultative, personalized approach
Call Now ButtonŞimdi Ara
×

Merhaba!

Evden eve nakliye hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. info@kocnakliye.com

× Canlı Destek