header_subtitle_3 Bahçelievler Asansörlü Nakliyat Hizmeti – KOÇ NAKLİYE
/ 8 Temmuz 2020

Bahçelievler Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Bahçelievler Asansörlü Nakliyat Hizmeti – Bahçelievler’de taşıma şirketi araştırması içindeyseniz size Koç Nakliye’nin prensiplerinden bahsedelim. Bahçelievler’de yaşıyorsunuz fakat taşınmanız gerekiyor. Sadece eşyalarınızın zarar görmesinden kaygı duyuyorsunuz. Ustalaşmış  Nakliye Hizmeti veren bir ekip ile çalışmalısınız. Evinizin yada eşya taşınacak yeni evinizin üst katlarda olması, eşyalarınız için duyacağınız endişeyi daha da artırmaktadır. Zira taşınma esnasında üst katlara taşınacak eşyaların çizilmesi, ezilmesi, kırılması benzer biçimde riskleri daha fazladır.Ev taşınması esnasında dikkat edilecekler mevzusunda daha çok data sahibi olmak için bu makalemize göz atabilirsiniz.

Bahçelievler Asansörlü Taşıma Hizmeti

Bahçelievler Asansörlü Nakliyat

Bahçelievler’de Asansörlü Evden Eve Taşımacılık seçeneği ile bu problemi ortadan kaldırıyoruz. 17 kata kadar olan evden eve taşımacılık hizmetini almak istediğinizde, uzmanlarımız evinizde ve binanın çevresinde bulgu yaparak asansörlü taşıma gerçekleştirecek ve en uygun, en güvenli noktayı tespit edeceklerdir. Sonrasında ise uygun olan balkon yada pencere önünde kurulan sistem ile daha evvelde paketlemesi yapılmış olan eşyalarınızı asansör yardımıyla evinize çıkaracaklar ve ev içindeki ekip arkadaşlarımız ise eşya yerleşimini, montajını ve düzenlemeyi sağlayacaklardır.

Koç Evden Eve Nakliyat ‘ta sizin için devamlı uygun bir çözüm bulunur. Bizimle iletişime geçin ve bu kaliteden yararlanmak için acil edin! Eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden ve büyük bir titizlik ve güvenlikle taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu mevzuda resmi yönetmelik kapsamındaki kriterlere gore firmamız lüzumlu önlemleri almıştır.

Koç Nakliye Youtube sayfamızdan Asansörlü taşımacılık hizmeti ile ilgili videolarımıza bakabilirsiniz.

Ev Taşıma Asansörü Kiralama

Gelişen teknoloji ile beraber Nakliye Sektörü de taşıma şekilleri gelişmiştir. Bunlardan bir tanesi ve hatta en önemlisi de Asansörlü Taşımacılık Hizmeti dir. Hususi bir vinç yardımıyla evinizin yada iş yerinizin balkon yada penceresinden gerçekleştirilmektedir. Asansörlü taşımacılık devasa yükseklikte katlarda meydana getirilen taşıma işlemlerinde ve asansör boşluğunun dar merdivenli mekanlar için oldukça elverişlidir. Asansör kullanılarak meydana getirilen taşıma işlemiyle eşyalarınızın taşınması ve yerleşimi daha kısa sürede tamamlanır.

Evden Eve Nakliye hizmetinde Taşıma Asansörü kiralama ilk başlarda fiyatlarının yüksek oluşu ve bu yüzden lüks görülmesi sebebiyle azca sayıda insan tarafınca kullanılsa da günümüzde lüks olmaktan çıkarılmış, bir oldukça insanoğlunun ve taşıma firmasının tercih sebebi olmuştur.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en güvenilir taşıma şirketleri içinde gösterilen Koç Nakliyat ile Asansörlü taşımacılık hizmetinden uygun fiyat ve ödeme seçenekeleri ile faydalanabilirsiniz. Sizin için en uygun seçeneği firmamız tarafınca da talep edebilirsiniz. Detaylı data için yazışma sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Asansörlü Nakliyat

 

 

Author:

Call Now ButtonŞimdi Ara
×

Merhaba!

Evden eve nakliye hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. info@kocnakliye.com

× Canlı Destek