header_subtitle_3 Şehirlerarası Nakliyat “Evinizi Taşımadan Önce Kesinlikle Okuyun!!!” – KOÇ NAKLİYE
/ 13 Haziran 2020

Şehirlerarası Nakliyat “Evinizi Taşımadan Önce Kesinlikle Okuyun!!!”

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları ile anlaşma yapıp evinizi taşımaya karar verdiniz. Peki ama doğru karar verdiğinize emin misiniz? Bu konuda ince eleyip sık dokumak zorundasınız. Zira yanlış verilen kararda uzun emekler vererek aldığınız eşyalar zarar görebilir, kırılabilir, çizilebilir ve sonucunda yeni almak durumunda dahi kalabilirsiniz.

Şehirlerarası Taşımacılık Yapan Nakliyat Firmaları

Eğer taşınacağınız yer şehirlerarası bir alanda ise bu konuda şehirlerarası çalışan bir firma ile çalışmanız gerekir. Uzun yol tecrübesi yüklü miktarda eşya taşınması için özen ve dikkat ister. Hizmet alacağınız firmanın tavsiye edilir, güvenilir bir nakliyat firması olmasına özen gösterin. Gerekli ve yeterli sertifikalara ve uzmanlığa sahip olan firmaların tercih edilmesinde yarar var. Böylece eşyalarınızın taşınma sırasında kırılma ihtimalini ve maddi hasarlar görme riskini en aza indirmeniz mümkündür.

koc-nakliye-sehirlerarasi

 

 

Doğru Fiyatlarla Doğru Nakliyeciler Bulun

Nakliyat firmaları arasında seçim yaparken pazar arıştırmasını yapmanızı tavsiye ederiz. Size sunulan fiyatların karşılığında ne tür hizmetler alacağınızı muhakkak araştırın. Şunu unutmayın ki nerede ve hangi sektörde olursanız olun; Çok kiliteli bir hizmeti çok da ucuza mal edemezsiniz. Çünkü kalite zaten bir maliyettir. Bu konuda çevrenizden tanıdıklarınızdan tavsiyeler de alabilirsiniz. Onların memnun kalıp kalmadıklarına bakabilirsiniz. Çok ucuza aldığınız bir hizmet aslında size çok pahalıya gelebilir.

Şehirlerarası Nakliyat Sigortası Mı Nakliyat Sözleşmesi Mi?

Evden eve nakliyat sigortası olarak geçen sigortalar taşınma sırasında oluşabilecek kazalara karşı sizi korumamaktadır. Bu konuda hizmet aldığınız firmadan detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz. Çünkü mevcut sigortalar sizi sadece ücüncü kişilerin verdiği zararlardan korumaktadır. Bir sigorta firmasının ilgili bağlantısını da buradan inceleyebilirsiniz. Hizmet alan ve hizmet veren dışında genelde bir üçüncü kişi olmadığına göre mevcut sigorta poliçeleri kağıt üstünde kalmaktadır. Yani nakliyeciden kaynaklı taşınma sırasında meydana gelen kaza giderlerini (kırılma, çizilme, parçalanma vs…) maalesef karşılamamaktadır. Hemen karamsarlığa kapılmayın. Bu konuda sizi en iyi koruyacak şey evden eve nakliyat sözleşmesidir. Her iki tarafında mutabık olduğu bir sözleşme ile nakliyecinin vermiş olduğu zararı tüketici mahkemesi yoluyla temin edebilirsiniz. Tabi ki tüm bu durumlarla karşı karşıya kalmak kimse istemez. Bu yüzden doğru tercih çok önemlidir.

koc-nakliye31

 

Şehirlerarası Nakliyat Ev Taşırken Firmanıza Mutlaka Bunları Sorun!!!

Firma araştırmasını yaptınız ve kararınızı verdiniz. Şimdi evden eve nakliyat firmasına sormanız gereken bazı sorular var.

  • Taşınacak eşyalarınızın sigortalanıp sigortalanmadığı,
  • Eğer sigortanız var ise neleri kapsayıp neleri kapsamadığı,
  • Sigortanız yoksa evden eve nakliyat sözleşmesi yapılıp yapılmayacağı,
  • Aracın ne zaman geleceği ve işin başlama vakti,
  • Taşınma işleminin yaklaşık ne kadar süreceği,
  • Mobilya ve Beyaz eşyalarınız için montaj ve demontaj işlemlerini onların üstenip üstelenmeyeceği
  • Asansör kullanılacak mı?

konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koç Nakliye firması olarak aldığınız hizmetin her zaman hesap verilebilir olduğuna inanıyoruz. Ve bu konudaki uzun yıllar süren tecrübemizle her zaman yanınızdayız. Şehirlerarası Nakliye konusunda bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Author:

Call Now ButtonŞimdi Ara
×

Merhaba!

Evden eve nakliye hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. info@kocnakliye.com

× Canlı Destek